Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 АААААААА! «Боруссія» знову перемогла «ПСЖ» – повертається у фінал ЛЧ після 11-річної перерви!

Парижанам не вистачило 30 (!) ударів, щоб забити бодай раз.

Блог — Телевізор
8 травня, 07:55
29

«ПСЖ» приймав дортмундську «Боруссію» у матчі-відповіді півфіналу ЛЧ. Перший матч німецький клуб мінімально виграв – 1:0.

• Луїс Енріке та Едін Терзич обрали такі стартові склади:

• Вже на 7-й хвилині спробу удару мав Кіліан Мбаппе – але прямо в Грегора Кобеля:

• Далі в основному «ПСЖ» намагалося пробити ворота суперника – доволі спокійно. Найгостріше було на 35-й – спочатку Матс Гуммельс вибив мʼяч прямо з-під ніг Мбаппе:

• І майже одразу після цього Адеємі бив по воротах «ПСЖ» – Доннарумма відбив:

• А от уже на старті другого тайму рахунок відкрила «Боруссія»: Юліан Брандт подав кутовий, Гуммельс вистрибнув найвище – гол!

• Після нього «ПСЖ» увімкнувся ще сильніше: спочатку Гонсалу Рамуш пробив вище...

• Майже одразу після – Нуну Мендеш влучив у стійку:

• На 65-й Даніеле Орсато спочатку вказав на пенальті у ворота «Боруссії» за фол Гуммельса на Дембеле на скриншоті. Але майже одразу арбітр змінив рішення на штрафний:

• На 77-й Гуммельс на секунду навіть подумав, що оформив дубль. Але нюанс – гол забив з настільки очевидного офсайду, що обійшлися навіть без ВАР:

• На 86-й гравці «ПСЖ» встигли за один епізод вдарити в землю, в Кобеля і в поперечину від ніг Мбаппе:

• На 87-й – ще одна поперечина! Тепер від Вітіньї:

• «ПСЖ» за матч, за даними SofaScore, наніс 30 (!) ударів по воротах «Боруссії». З них чотири (!!) рази влучили у каркас воріт.

«Боруссії» вистачило 7 ударів по воротах Доннарумми, щоб забити єдиний гол у цьому матчі.

• «Боруссія» зіграє у фіналі ЛЧ уперше з сезону 2012/13 – тоді програли «Баварії». Символічно, що той фінал ЛЧ також грали на «Вемблі» – саме на цьому стадіоні в Лондоні команда Едина Терзича зіграє за трофей.

Всього ж для клубу це лише третій фінал ЛЧ в історії.

Суперник поки невідомий – «Реал» і «Баварія» визначать його між собою 8 травня.